DİYET-BESLENMEMANŞET
Trend

Sandaloz Sakızı tozu ile zayıflayın

Kilo problemi, günümüzde hemen herkesin yaşadığı bir sorun haline geldi. Kısa yoldan kilo vermek isteyen kişiler ise çözümü kimi zaman sağlıklı bitki çaylarında ya da meyveli su karışımlarında arıyor.

hekimus + Ancak birçok kişi tarafından henüz bilinmeyen sandalyoz sakızı tozu, kişilerin hızlı yağ yakmasını sağlarken, kilo problemine de çözüm oluyor. Bu kapsamda Kardiyoloji Uzmanı Dr. Hamit Çelik yağ yakıcı ve iştah kapatıcı özelliği ile bilinen doğal kür tarifini paylaştı.

Malzemeler;

  • Bir tatlı kaşığı sandaloz sakızı tozu,
  • Bir yemek kaşığı elma sirkesi,
  • İki yemek kaşığı limon,
  • Bir tatlı kaşığı tarçın,
  • Bir su bardağı su (ılık).

Malzemeleri cam bir bardağa koyun ve tüm malzemeleri içine katın. Sabah ve akşam olmak üzere hazırladığınız karşımı günde 2 defa tüketebilirsiniz.

Sandoloz sakızı tozu kürü hakkında önemli bilgiler veren Dr. Hamit Çelik, ‘’Sandaloz sakızı özellikle elma sirkesi ile birlikte tüketilmesi gerekiyor. Metabolizmayı hızlandıran bu karışım, yağ yakıyor ve iştah kapatıyor. Ancak yeme, içme düzenine de mutlaka dikkat edilmesi gerekiyor. Mide problemi olan kişilerin mutlaka doktor kontrolü eşliğinde tüketmesi gerekir’’ diye belirtti.

UYARI!

Hekimus.com sitesinde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm sağlık ve tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme gayesindedir.
Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor'un yerini tutamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez.
Hekimus.com'da yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır.
Sağlığınızla ilgili durumlarda lütfen uzman bir doktora danışınız. Hekimus.com, uzman bir doktora danışılmadan yapılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan sorumlu tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum yapan ve doktorlara soru gönderen kişiler, bu uyarıları kabul etmiş sayılacaktır.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı