kitapMANŞET

Evliliğinizi güzelleştirebilirsiniz

Evlilik Kader, Mutluluk Tercihtir; Uzman Psikolog Fatih Reşit Civelekoğlu’nun kendine özgü üslubuyla kaleme aldığı, “mutlu evlilik sürme” önerileri taşıyor. Yazarın yalın ama bir o kadar da çarpıcı üslubunda hayatın içinden örnekler, yazarın mesleki deneyimleriyle temellendiriliyor.

hekimus + Evli çiftlerin, mutlu bir yaşam sürmek üzere bu adımı atmak üzere olanların hayatlarını ve evliliklerini mutlu bir yöne doğru çevirebilmeleri için pratik önerilerin yanı sıra bu konularda merak edilenleri keşfederek mercek altına alıyor.

“Sizce de hayatın, evliliğin, eş olmanın ve çocuk sahibi olmanın getirdiği sorumlulukları almanın zamanı gelip de geçmiyor mu artık?” sorusuna, bu konuda bulabilecekleri en doğru yanıtları vermek üzere yöntemler içeren eserde farklı bölümler halinde evliliğin süreçleri ve gereksinimleri yer alıyor. Evliliğin içinde eşler kadar çocukların büyüme ve gelimle süreçlerinde hangi koşullara, nasıl tepkiler verdiklerini ve bu tepkileri sağlıklı bir hale getirmek için eşlere düşen görevleri irdeleyen Uzman Psikolog Fatih Reşit Civelekoğlu birden fazla eser yazdı. Bu eserlerle birçok sorunun çözümünü bulan yazar NLP, Hipnoz, Rasyonel Emotif Terapi, Bilişsel ve Davranışsal Terapi, EFT gibi birçok alanda çalışmalar yaptı. Bireysel terapi ve aile terapisi alanlarında psikoterapist olarak çalışmanın yanı sıra eğitim ve atölye çalışmalarına halen de devam etmektedir. Türk Psikologlar Derneği (TPD), Uluslararası NLP Eğitimcileri Derneği (INLPTA) ve “Avrupa Hipnoz Birliği (EIMIH) mi yoksa Avrupa Hipnoz Derneği (ESH)” üyesidir.

Yazardan Direkt Yayınevi’nden yayımlanan Evlilik Kader, Mutluluk Tercihtir; daha mutlu bir geleceğe doğru adım atmak isteyen okurlarla buluşuyor.

UYARI!

Hekimus.com sitesinde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm sağlık ve tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme gayesindedir.
Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor'un yerini tutamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez.
Hekimus.com'da yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır.
Sağlığınızla ilgili durumlarda lütfen uzman bir doktora danışınız. Hekimus.com, uzman bir doktora danışılmadan yapılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan sorumlu tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum yapan ve doktorlara soru gönderen kişiler, bu uyarıları kabul etmiş sayılacaktır.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı