ÇOCUKMANŞET

Da Vinci Kids ile hem eğlenip hem öğrenecekler

Çocuklar için eğlenceli bir eğitim platformu olan Da Vinci Kids, 6-12 yaş arası çocukların dünya ile ilgili tüm sorularına cevap vermek için hazırlanan uygulamasının yeni sürümünü duyurdu.

hekimus + Dopdolu yeni özelliklerle güncellenen Da Vinci Kids uygulaması, dünya çapında merak uyandırıcı içerikleriyle çocukların dünya, bilim, teknoloji ve yaşadığımız çevre ile ilgili daha fazla keşfetmelerini ve farkına bile varmadan öğrenmelerini sağlıyor.

Da Vinci Kids, aynı zamanda çocukların okulda öğrendiklerini tamamlayıcı ve hatta daha da geliştirici bir eğitim uygulaması olma özelliğini taşıyor. Uygulama, çocukların gündelik sorularını yanıtlayarak, onların doğal meraklarını ve yaşam boyu öğrenme tutkusunu harekete geçiriyor. Yeni Da Vinci Kids çocuklara daha güvenli, daha hızlı, daha akıllı ve daha eğlenceli olan bir eğitim deneyimi yaşatırken, ebeveynlere de rahat ve güvenli bir kontrol alanı sunuyor.

Çocuklar için kaliteli içeriklerle zenginleştirilmiş güvenli mobil cihaz deneyimi

Da Vinci Kids, çocuk eğitim uzmanları ve eğitim teknolojistleriyle çalışarak çocuklar için uygun olacak video ve oyunlardan oluşan dopdolu bir içerik platformuna sahip.

Çocukların en sevdiği oyun ve videolara güvenli, hızlı ve kolay erişim sağladığı uygulama, yeni avatar seçenekleriyle kişiselleştirilmiş çocuk profillerine ve her çocuk için özel olarak tasarlanmış6-12 yaş arasına özel öğrenme deneyimleri sunuyor.

Konu Çeşitliliği

Da Vinci Kids, “Keşfet” bölümünde matematik, bilim, biyoloji ve aynı zamanda tüm öğrenme methotlarını barındıran sanat, tarih ve kültür gibi her ilgi alanına uygun konu çeşitliliği sunarken, ekran dışı etkinlikleri teşvik eden ilgi çekici ve yaratıcı videolar da barındırıyor. İzle ve yap programları üzerinden çocuklar ekranda fazla vakit geçirmeden evde yapabilecekleri etkinlikler ile öğrenirken eğleniyor. Ayrıca, çocuklar kendi karakterlerini yaratarak deneyimi kendilerine özel bir hale getirebiliyor.

Video İçerikler

Görevimiz İnsan Vücudu, Büyüyünce Ne Olsam?, Bil Bakalım, Snapshots, Atomatik Çılgınlık ve Bilimi Geliştirmek gibi ödüllü premium programlar yeni içeriklerden bazıları.

Eğitici Oyunlar

Da Vinci Kids “Oyun” bölümünde; problem çözme, kodlama, yaratıcılık, matematik, teknoloji, bilim ve dikkat geliştirme gibi temalar etrafında düzenlenmiş birçok eğitici oyuna sahip.

Eğlenceli ve basit arayüz

Da Vinci Kids, renkli ve gezinmesi kolay bir arayüze sahip. Çocuklar içeriklere kategorisine göre kolayca göz atabiliyor ve istediği içeriğine hızlıca ve kolayca ulaşabiliyor.

Ailelere yardımcı olan bir uygulama

Uygulama, her çocuğun sürekli keşifler yapması, bilgiyi takip etmesi ve merakını canlı tutmayı destekliyor. Ebeveynler, çocukların ilgi duyduğu alanlarda özgürce öğrenmesini ve eğlenmesini sağlarken, kendilerine de rahat ve güvenli bir kontrol alanı yaratıyorlar.

UYARI!

Hekimus.com sitesinde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm sağlık ve tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme gayesindedir.
Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor'un yerini tutamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez.
Hekimus.com'da yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır.
Sağlığınızla ilgili durumlarda lütfen uzman bir doktora danışınız. Hekimus.com, uzman bir doktora danışılmadan yapılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan sorumlu tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum yapan ve doktorlara soru gönderen kişiler, bu uyarıları kabul etmiş sayılacaktır.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı