GÜNDEMMANŞET

Vivident’ten vitaminli sakız

Vivident, sağlıklı kalmanın öneminin daha da arttığı pandemi günlerinde, Türkiye’nin ilk ve tek vitamin içerikli sakızı “VİVİDENT Full Vitamin”i tüketicisiyle buluşturuyor. 

hekimus + Covid-19 hayatımıza girdiğinden beri, hepimiz sağlıklı olmanın önemini bir kez daha anladık. Yoğun geçen bu dönemde, Türkiye’nin yenilikçi sakız markası Vivident, canlandıran tadı ve bağışıklığa yardımcı olan vitamin içeriğine sahip VİVİDENT Full Vitamin ile inovatif ürünlerine bir yenisini ekliyor.

İçeriğinde bağışıklık sistemine yardımcı olan C, B6 ve B12 vitaminleri bulunan VİVİDENT Full Vitamin, turunçgil aromasıyla aynı zamanda gün boyu eşsiz bir lezzet deneyimi sunuyor. Üstelik, 4 draje sakız, günlük C, B6 ve B12 vitamini ihtiyacının %25’ini karşılıyor.

Perfetti Van Melle Sakız Pazarlama Müdürü Çiğdem Tüzüner Serim, ürünle ilgili yaptığı açıklamada “VİVİDENT Full Vitamin, PVM’nin global tecrübesinden yola çıkarak Türkiye’ye özel olarak ürettiğimiz inovatif bir ürün oldu. Sağlıklı kalmanın önemini artık hepimiz çok iyi biliyoruz. Türkiye’nin ilk ve tek vitamin içeren sakızı VİVİDENT Full Vitamin, içeriğindeki bağışıklığa yardımcı olan vitaminlerle güne hız kesmeden devam etmenize yardımcı olur. Böylece günün yoğun temposuna ayak uydurmanızı sağlar” dedi.

UYARI!

Hekimus.com sitesinde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm sağlık ve tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme gayesindedir.
Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor'un yerini tutamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez.
Hekimus.com'da yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır.
Sağlığınızla ilgili durumlarda lütfen uzman bir doktora danışınız. Hekimus.com, uzman bir doktora danışılmadan yapılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan sorumlu tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum yapan ve doktorlara soru gönderen kişiler, bu uyarıları kabul etmiş sayılacaktır.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı