GÜNDEM

Amerikan hastanesi yeni logosunu tanıttı

Bir asrı geride bırakan Amerikan Hastanesi yeni bir yüz yıla, yeni logosuyla merhaba diyor. Amerikan Hastanesi’nin yeni logosu, Koç Holding logosunun tasarımcısı Chermayeff ‘in ekibinin imzasını taşıyor.

hekimus + Toplum sağlığını iyileştirmek için üstün bir vazife anlayışıyla çalışmalarını sürdürmeye devam eden, sağlık sektörünün lider kuruluşu Amerikan Hastanesi yüzyıllık yolculuğunu tamamlarken, “Yeni Yüzyıl”ı, yeni logosuyla karşılıyor.

Sağlık sektöründe ustalık ve mükemmellik merkezi konumunda olan Amerikan Hastanesi’nin 100. kuruluş yıldönümünde gerçekleştirilen logo değişimiyle Vehbi Koç Vakfı Sağlık Kuruluşları (VKVSK) çatısı altında hizmet veren Amerikan Hastanesi, Bodrum Amerikan Hastanesi, Koç Üniversitesi Hastanesi ve MedAmerikan Tıp Merkezi Koç boyunuzu simgesi altında buluşmuş oluyor.

Amerikan Hastanesi’nin ‘Yeni Yüzyıl’da “yeni yüz”ünü temsil edecek olan logo, Koç Holding logosunun tasarımcısı Chermayeff’in ekibinin imzasını taşıyor. Pantone 485 ve 287 tonlarının kullanıldığı logo, Avenir yazı karakterinden oluşuyor.

UYARI!

Hekimus.com sitesinde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm sağlık ve tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme gayesindedir.
Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor'un yerini tutamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez.
Hekimus.com'da yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır.
Sağlığınızla ilgili durumlarda lütfen uzman bir doktora danışınız. Hekimus.com, uzman bir doktora danışılmadan yapılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan sorumlu tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum yapan ve doktorlara soru gönderen kişiler, bu uyarıları kabul etmiş sayılacaktır.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı