GÜNDEM

Mustela’dan pişiğe karşı krem

hekimus + Bebeklerin bakımı ve sağlığı bütün ebeveynler için önemlidir. Ancak bebeğin temizliğine ve bakımına ne kadar dikkat edilirse edilsin zaman zaman bazı problemler ortaya çıkabilir. Karşılaşılan bu problemlerden biri olan pişik, bez bölgesinin sürekli kapalı kalmasına ve buna bağlı oluşan havasızlığa, dışkının bebek cildi ile temasına ve bebeklerin hassas cilt yapısına bağlı olarak deride kızarıklık olarak kendini gösteren bir cilt problemidir. Gerekli önlemler alınarak bebeklerin pişiğe karşı korunması gerekir.

Anne-Bebek cilt bakımı konusunda önemli markalar arasında yer alan Mustela, her bez değişiminde kullanıma uygun %98 doğal kökenli içeriğe sahip Vitamin Bariyer 1.2.3 Pişik Kremi ile etkili ve yüksek toleranslı bir cil tbakımı sunmayı vaat ediyor. Vitamin Bariyer 1.2.3 Pişik Kremi içeriğindeki Avokado Perseose cildi rahatlatırken, Alkasya Oxeoline cildi koruyor ve Ayçiçeği Yağı Distilatı cildi destekliyor. Dermatolojik ve pediatrik gözlem altında hipoalerjenik olarak test edilen ürün, parfüm ve paraben içermiyor. Doğumdan itibaren kullanılabiliyor.

UYARI!

Hekimus.com sitesinde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm sağlık ve tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme gayesindedir.
Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor'un yerini tutamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez.
Hekimus.com'da yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır.
Sağlığınızla ilgili durumlarda lütfen uzman bir doktora danışınız. Hekimus.com, uzman bir doktora danışılmadan yapılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan sorumlu tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum yapan ve doktorlara soru gönderen kişiler, bu uyarıları kabul etmiş sayılacaktır.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı