GÜNDEM

Genital bölge temizliğinde özel ürünler gerekebilir

Genital bölge doğru ürünlerle temizlenmezse bakteriyal enfeksiyon, mantar ve vajinal akıntı gibi sorunlarla başa çıkmak zorlaşabilir. Dermatolojik ve jinekolojik olarak test edilmiş Gvyna intim temizleme ürünleri, dış genital bölgenin temiz ve sağlıklı kalmasını sağlarken cildi tahriş etmiyor.

hekimus + Vücudumuzun her bölgesinde olduğu gibi genital bölgede de hijyene dikkat etmek ve bu bölgeyi doğru bir şekilde temizlemek gerekiyor. Bunun için sabun, duş jeli gibi ürünlerin kullanılması genital bölgenin alkali dengesinin bozulmasına, sonrasında ise bakteriyel enfeksiyonlar, mantar ve vajinal akıntı gibi sorunlara neden olabiliyor. Bu gibi sorunlar için faydalı bakterilere uygun ortamı oluşturacak laktik asik içeren intim temizleme ürünleri kullanılması öneriliyor.

İntim temizliği için alkol ve sabun içermeyen hipoallerjenik formül

Dermatolojik ve jinekolojik olarak test edilmiş, hipoallerjenik Gvyna ürünleri, dış genital bölgenin temiz ve sağlıklı kalmasını sağlarken, asidik ortamını koruyarak zararlı dış etkenlerin üremesini engelliyor. Dış genital bölgenin doğal yapısıyla uyumlu doğal laktik asit içeren Gvyna ürünlerinde alkol ve sabun bulunmuyor. Uzun süreli ferahlık ve temizlik hissi vermek için özel olarak geliştirilmiş Gvyna Fresh İntim Yıkama Jeli, kötü kokuları giderip kendinizi güvenli hissetmenizi sağlıyor.

Parfüm içermeyen Gvyna Hassas İntim Yıkama Jeli, pamuk özüyle zenginleştirilmiş ekstra yumuşak formülüyle dış genital bölgeyi nazik bir şekilde temizlerken rahatlık veriyor. Gvyna Rahatlatıcı İntim Yıkama Jeliiçeriğindeki pirinç proteini ve Arnika özüyle dış genital bölgedeki batma ve yanma gibi rahatsızlık hissini yatıştırıyor. Pratikliğiyle dikkat çeken Gyvna Fresh İntim Temizleme Mendili ise doğal laktik asit ve Deo Aktif Kompleks içeren formülü ile intim bölgesinde uzun süreli ferahlık sağlıyor.

Perrigo Türkiye Hakkında

1887 yılında kurulan dünyanın önde gelen kişisel bakım ve sağlık ürünleri şirketi Perrigo, Türkiye’de 2009 yılından beri faaliyetlerini sürdürüyor. Dermokozmetik, kilo kontrolü, bit tedavisi, el ve ayak sağlığı, deodorant, depilasyon, gebelik testi, tansiyon ölçüm cihazları kategorilerinde faaliyet Perrigo Türkiye’nin bünyesinde Sebamed, Bio-Oil, Paranit, Predictor, XL-S, Vectavir, Gvyna, Deotak ve Omron gibi çoğu kategorisinde lider markalar bulunuyor.

UYARI!

Hekimus.com sitesinde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm sağlık ve tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme gayesindedir.
Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor'un yerini tutamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez.
Hekimus.com'da yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır.
Sağlığınızla ilgili durumlarda lütfen uzman bir doktora danışınız. Hekimus.com, uzman bir doktora danışılmadan yapılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan sorumlu tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum yapan ve doktorlara soru gönderen kişiler, bu uyarıları kabul etmiş sayılacaktır.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı